Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 168 cm |
| Breast Line | 88 cm |
| Linija pasu | 62 cm |
| Hip Line | 96 cm |
| Dolžina roke | 71 cm |
| Širina ramen | 35 cm |
| Telečja linija | 32 cm |
| Linija stegna | 50 cm |
| Dolžina noge | 92 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Neto teža | 40 kg |
| Ustna globina | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.