Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 161 cm |
| Doprsi | 83 cm |
| Spuščeno oprsje | 65 cm |
| Kolk | 82 cm |
| Čakaj | 59 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Dolžina roke | 49 cm |
| Dolžina roke | 20 cm |
| Dolžina noge | 80 cm |
| Oralno | 12 cm |
| Vaginalni | 15 cm |
| Anus | 12 cm |
| Dolžina stopala | 20 cm |
| Obseg vratu | 28 cm |
| Neto teža | 40 KG |
| Obseg roke | 22 cm |
| Obseg stegna | 55 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.