Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 165 cm |
| skodelica | F |
| Neto teža | 33 kg |
| Polno prsi | 84 cm |
| Pod oprsjem | 62 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 94 cm |
| Širina ramen | 33 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Dolžina noge | 84 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.