Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Velikost telesa | 162 cm F-skodelica |
| Neto teža | 34 kg |
| Polno prsi | 83 cm |
| Pod oprsjem | 59 cm |
| Pas | 54 cm |
| Kolk | 89 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk






























Ocene
Ni še nobene ocene.