Opis
O njej
Ali kupujete ljubezenske punčke za moške? Če je odgovor pritrdilen, bi si morda želeli ogledati to japonsko realistično spolno lutko. Njeni dolgi blond lasje ji švigajo čez posteljo, njena zapeljiva poza pa je zelo vabljiva.
Poceni lutka TPE je morda nizka, ni pa slabe kakovosti. Vse od njenega čudovitega izklesanega obraza do njenega seksi telesa in napete punčke je izvrstno.
She is a adult love doll and has been reviewed many times on the sex doll forum. Her category might be 158cm love dolls or petite sex dolls, but each time, she tops the class. If you want a realistic real life love doll for the company or for their youth, you will truly enjoy the small tit sex doll. Especially if the bigger breasts scare you or you like smaller body features.
Njene podobe spolnih lutk sploh ne ustrezajo njeni pravici, čeprav so prave slike lutk posnete profesionalno. Zaradi njene mehke TPE kože jo je enostavno držati in crkljati, njena popolna roza punčkasta muca pa je tako lepa, da bi lahko spermil kar naenkrat.
Oblikovana je kot supermodel in samo za vas se bo gola sprehodila po pisti.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 162 cm F pokal |
| Doprsi | 80 cm |
| Podprsi | 60 cm |
| Pas | 55 cm |
| Boki | 85 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Ustna globina | 13 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 37 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.