Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Velikost telesa | 165 cm D pokal |
| Neto teža | 35 kg |
| Polno prsi | 81 cm |
| Pod oprsjem | 59 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Ramo | 31 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.