Opis
O njej
Če ste novi v seksu z drago seks lutko po meri, je najbolje, da prenesete realistične videoposnetke seks lutk. Kot vodilni glas v skupnosti transspolnih seks lutk imamo na zalogi prave lezbične in gejevske moške seks robotske lutke. Seks lutka bo v primerjavi z žensko boljša, saj si bodo tudi ženske želele orgazmov, realistične seks lutke pa ne.
Eileen, 158 cm, lahko za nogometne navijače prilagodimo v seks lutko za rusko svetovno prvenstvo. Ni sanje, ki je ne bi mogli uresničiti z nakupom drage seks lutke po meri. Ne glede na to, ali želite spremeniti barvo lasulje ali velikost prsi, lahko to storimo mi.
S seks lutko in dildom na stopalih boste dosegli vrhunec. Tudi če ejakulacija traja dolgo, jo bodo seks lutke z dildom na stopalih pospešile. Hindijska linija seks lutk je opremljena s spodnjim perilom, sariji, ki so jih običajno vajene hindujske ženske.
Dimenzije
| Višina | 153 cm |
| Teža | 36,6 kg |
| Prsi | 89 cm |
| Pod oprsjem | 68 cm |
| Pas | 71,5 cm |
| Kolk | 102 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Tesno | 58 cm |
| Stopalo | 22 cm |
| nožnica | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.