Opis
O njej
It is easy to become accustomed to fucking the 7 Ft sex doll with the rebozo doll sex game. Another way to really have the benefits promised is to watch the movie about guy and sex doll. The tranny sex doll Tumblr has realistic skin that makes slapping noises during sex.
Sex doll apps were built to aid the realistic ryans room doll user know how to customize and design a personal sex doll. The huge torso sex doll has huge breasts, anus and dick depending on the gender.
The sex doll banned in India doesn’t have to be banned in other places. With the real doll sex Gabriella, you have the advantage of sex whenever you want it. Most sex dolls come in the sex doll $1000 range although there are affordable ones and luxury ones. Your budget is the deciding factor.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 168 cm |
| Doprsi | 101 cm |
| Pas | 65 cm |
| Kolk | 96 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
| Neto teža | 43 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.