Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 157 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 87 cm |
| Spodnji del prsnega koša | 71 cm |
| Pas | 60 cm |
| Kolk | 87 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Dolžina noge | 89 cm |
| Tesno | 52 cm |
| Dolžina roke | 68 cm |
| Podplat | 22 cm |
| Neto teža | 38 kg |
| Ustna globina | 12 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.