Opis
O njej
Če iščete najcenejšo realistično seks lutko za nakup? Tukaj je obsežen seznam naših edinstvenih zbirk za vaše spolno veselje. Velika seks lutka naredi življenje tako lepo. Sestavlja skupino njenih nepozabnih užitkov. Imamo kokeshi seks lutke, ki so na voljo v različnih vzorcih in dolžinah, da izpolnijo želje in številne zahteve. Če imate nizek proračun, omejeno zmogljivost shranjevanja ali želite mini seks lutko, se med vsemi temi zajebanimi joški seks lutk vedno najde paket za vas.
Ta majhna moška spolna punčka, črna, ohranja vse lastnosti, ki jih lahko dobite od pravega človeka. Imajo polna telesa, ki so zelo realistična, vendar so manjša od običajnih dam. Poleg tega je zaradi njihove lahke strukture rjavo seks lutko tako enostavno držati. Poleg tega je priložena brezplačna igra s seks lutkami, ki vam omogoča, da začnete svojo spolno željo pri zelo visoki frekvenci, da uživate v neposredni penetraciji.
Življenje je še prijetnejše s to naglavno seks lutko, ki vam omogoča, da se pomaknete v spalnico, preden začnete z glavnim seksom, vse te človeško podobne seks lutke pa so cenovno dostopne in lahko gredo za vsak proračun, če se odločite.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 165 cm |
| Doprsi | 79 cm |
| Pas | 52 cm |
| Kolk | 81 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| Neto teža | 32 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk















Ocene
Ni še nobene ocene.