Description
About Her
If you are looking for the cheapest realistic sex doll to buy? Here is a comprehensive list of our unique collections for your sexual joy. A big pussy sex doll makes life so beautiful. It comprises a group of her unforgettable pleasure. We have a kokeshi sex doll, and They come in various patterns and lengths to fulfill the desires of many demands. If you have a low budget, restricted storage capacity, or your specification of a mini sex doll, there’s always a parcel for you among all these sex doll fuckable tits.
This small male sex doll, black, retains all the characteristics you can get from an actual human. They have full bodies that are very realistic, but it’s just tinier than the typical lady. That aside, their lightweight structure makes the brown sex doll so simple to hold. Furthermore, it came with a free sex doll game enabling you to kick start your sexual drive at a very high frequency to bask in straightforward penetration.
Life is even more enjoyable with this head sex doll giving you a head in the bedroom before starting the main sex, and all these human-like sex dolls are affordable and can go for any budget if you choose.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 81cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 32kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.