Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Velikost telesa | 164 cm D-skodelica |
| Neto teža | 38 kg |
| Polno prsi | 80 cm |
| Pod oprsjem | 62 cm |
| Pas | 59 cm |
| Kolk | 86 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.