Opis
O njej
Niste pripravljeni na divjo vožnjo, v katero se boste podali z realističnimi, realističnimi lutkami. To je divja spolna ekstaza, za katero še niste slišali ali doživeli. Koničaste bradavičke japonske jebene lutke nikoli niso dovolj za sesanje in vas bodo prilepile in zasvojile z njimi. Povečajte svoje spolne potepuhe na različne načine z japonsko jebeno lutko. Lahko so oblečene v seksi junakinje, kot je Catwoman. Ali ne bi želel seksati s seks lutko mačko in uživati v vseh fantazijah, ki so brez najemnine živele v tvoji glavi?
Popolna priložnost je zdaj. Realistična spolna lutka v naravni velikosti je v vseh pogledih lepotica, spolni partner, ki si zasluži vašo vrhunsko igro v postelji. Ženske prave punčke so najboljše, ko gre za res vroče in prijetno fukanje. Nikoli ni prepozno, da ustvarite svojo zbirko lepih realističnih seks punčk v naravni velikosti ali pa dodate svoji obstoječi zbirki in nobena količina seks punčk vam ne bo odveč, še posebej, če ne želite biti izključen iz zabave in trenda. Trendovska seks punčka za trendovske moške in pravi seks z ljubezensko punčko.
Vaša zbirka pravih punčk mora biti trendovska, ljubka in mamljiva. Moral bi biti v igri in pripravljen na akcijo v vsakem trenutku. Moral bi resnično vplivati na lutke ljubezni.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 166 cm |
| Breast Line | 80 cm |
| Linija pasu | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Širina ramen | 38 cm |
| Dolžina roke | 67 cm |
| Dolžina noge | 104 cm |
| Velikost stopal | 21 cm |
| Linija stegna | 46 cm |
| Telečja linija | 30 cm |
| Neto teža | 37 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.