Opis
O njej
Ste že imeli pravo silikonsko seks lutko? In ne mislimo na tiste ponaredke, ki so na otip kot brusni papir. Ste že kdaj doživeli silikonsko lutko, ki pokriva celotno telo? Če ste odgovorili ne, imamo za vas najboljše interaktivne seks lutke. In ja – to so nove seks lutke na občutek, zato naj vas ne skrbi zaradi izpuščajev ali prask!
Na trgu je veliko japonskih punčk za odrasle, vendar je težko najti takšne srednje velikosti, kot je ta seksi punčka. Lenore je visoka 160 cm in je popolna višina za ljudi, ki želijo seks punčke, ki pokrivajo celotno telo, vendar želijo prihraniti pri prostoru za shranjevanje in denarju.
Naprodaj je veliko punčk v naravni velikosti, a le malo jih ima telo, ki bi bilo podobno njenemu. To bo ena najlepših golih silikonskih lutk, ki jih boste doživeli, saj je vse na njeni koži čvrsto, hkrati pa mehko. Brez oblačil so njene prsi še vedno živahne in njeno telo je še vedno enako mehko, tako da vas odrasla lutka ne bo navdušila.
Ima nekaj prilagodljivih funkcij, zato izpustite svojo notranjo ustvarjalnost in jo spremenite v svojo popolno spolno lutko.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 165 cm |
| Prsi | 84 cm |
| Pod prsmi | 60 cm |
| Pas | 57 cm |
| Kolk | 95 cm |
| Dolžina roke | 68 cm |
| Širina ramen | 30 cm |
| Telečja linija | 34 cm |
| Linija stegna | 53 cm |
| Dolžina noge | 82 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 36 kg |
Galerija lutk































































































Ocene
Ni še nobene ocene.