Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 175 cm |
| skodelica | E |
| Neto teža | 42 kg |
| Polno prsi | 89 cm |
| Pod oprsjem | 69 cm |
| Pas | 66 cm |
| Kolk | 97 cm |
| Širina ramen | 41 cm |
| Dolžina roke | 75 cm |
| Dolžina noge | 84 cm |
| Velikost stopal | 23 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk






















Ocene
Ni še nobene ocene.