Opis
O njej
To je prava lutka love bjd, izdelana tako, da ustreza najvišjim stopnjam kakovosti. Zahvaljujoč kombinaciji najboljših silikonskih materialov medicinske kakovosti. Ta izraelska seks lutka je vzdržljiva, da brez poškodb prenese vaše najbolj divje spolne aktivnosti.
Poleg tega je ta spolna lutka xxl real doll zelo funkcionalna. Z deli telesa, ki so videti tako resnični in se počutijo kot pravi. Uživate tudi v funkcionalnosti. To pomeni, da je ta vibrirajoča ženska seks lutka kurac dobro opremljena, da vas popelje v muke ekstaze. Zato s to zelo nosečo spolno lutko. Lahko poustvariš svoje najljubše spolne prizore sex doll (2016).
Poleg tega ta seks lutka Kokos Review Doll brezhibno združuje vse vidike stimulacije seks lutke. Ta globoka vaginalna spolna lutka ima vse, kar potrebujete, od videza, do otipa in funkcionalnosti. Zato vam ta robotska spolna lutka z umetno inteligenco zagotavlja popolno spolno zadovoljstvo
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 168 cm |
| Doprsi | 90 cm |
| Pod oprsjem | 66,6 cm |
| Pas | 52 cm |
| Kolk | 81 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Dolžina roke | 60 cm |
| dlan | 17 cm |
| Dolžina noge | 103 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| usta | 13 cm |
| nožnica | 17 cm |
| Anus | 17 cm |
| Teža | 38 kg |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.