Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 165 cm |
| Cista hmotnost | 35 kg |
| poprsia | Malý: 74 cm |
| Stredná: 83 cm | |
| Veľká: 90 cm | |
| Pás | 52 cm |
| Bedro | 81 cm |
| Dĺžka ruky | 64 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Leg | 84 cm |
| Dĺžka nohy | 23 cm |
| Hĺbka vagíny | 16 cm |
| Hĺbka konečníka | 12 cm |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.