Popis
O nej
Predajcovia sexuálnych bábik v roku 2018 sú dobre známi cenami sexuálnych bábik. Odolnosť je synonymom pre materiál pre bábiky pre domácich majstrov Tpe. Nemusíte robiť toľko, aby vás sexuálna bábika naga potešila. Pokiaľ ste z celého srdca posratá AV sexuálna bábika, nemáte sa čoho obávať.
Medová sexuálna bábika má tie najchutnejšie bradavky, aké by ste našli. Vyskúšajte j ho sexuálnu bábiku vo vzpriamených sexuálnych polohách a uvidíte, aké sú kolená vyrovnané. Pred hlavným filmom bola zverejnená upútavka YouTube na sexuálnu bábiku. Tpe sex bábika sa ľahko prispôsobí účelu kúpy.
Pokiaľ má sexuálna bábika veľkosti geezanskej kostry tabuľku veľkostí, pri navrhovaní nedôjde k žiadnym chybám. Zajebať sexuálnu bábiku pre mužov s nohami zahŕňa vyskúšanie niekoľkých sexuálnych bábik, aby ste skontrolovali kompatibilitu. Kompatibilita so sexuálnou bábikou uľahčuje sexuálne skúmanie.
Rozmery
| Výška | 174 cm |
| Hmotnosť | 28,5 kg |
| Prsia | 76 cm |
| Pod Bustom | 60,5 cm |
| Pás | 52 cm |
| Bedro | 89 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Stehno | 46,5 cm |
| Noha | 21,5 cm |
| Vagína | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Galéria bábik





















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.