Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| Horná časť hrudníka | 98 cm |
| Spodná časť hrudníka | 66 cm |
| Pás | 52 cm |
| Bedro | 86 cm |
| Rameno | 37 cm |
| Dĺžka nôh | 84 cm |
| Stehno | 45 cm |
| Dĺžka ruky | 64 cm |
| Podošva | 21 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Ústna hĺbka | 10 cm |
| Análna hĺbka | 15 cm |
| Cista hmotnost | 29,8 kg |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.