Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Prsník | 95 cm |
| Pás | 61 cm |
| Bedro | 98 cm |
| Šírka ramien | 36 cm |
| Dĺžka ruky | 68 cm |
| Dĺžka ruky | 16 cm |
| Dĺžka nôh | 97 cm |
| Línia stehien | 57 cm |
| Línia lýtok | 33 cm |
| Veľkosť nôh | 19 cm |
| Ústna hĺbka | 10 cm |
| Hĺbka vagíny | 14 cm |
| Análna hĺbka | 10 cm |
| Cista hmotnost | 44,8 kg |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.