Popis
O nej
Introducing the newest outfit in our selection of female sex doll clothing – the Brazzers Sex Doll Luna Star – the exquisite beauty. Made with a magnificent fashion and high-quality materials, the outfit is designed only for those people who wish to have the best for their beloved dolls.
Apart from the sexy lace lingerie, we have several high-heeled black pumps as part of this ensemble that’s to die for. The close-fitting dress that is worn with a deep neckline enhances Luna Star’s attractive and thoughtful figure, along with the garter belt that comes along with a fleshly message.
Whether you are seeking to bring more color into your sex doll’s personal life or just want to keep her fashion edge – our boobies sex doll luna star will do the trick. Spend plenty of cash for fun today!
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| Horná časť poprsia | 85 cm |
| Pod Bustom | 68 cm |
| Pás | 50 cm |
| Bedro | 85 cm |
| Leg | 80 cm |
| Noha | 19 cm |
| Hĺbka vagíny | 17 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Cista hmotnost | 30 kg |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.