Description
About Her
Meet the 157cm height, B cup Japanese sex doll that has been designed and created to deliver the ultimate pleasure to its owner. Being derived from a medical-grade silicone material, this realistic sex doll stands up to 157cm tall with a petite body type, but quite heavy breasted. She has an attractive natural B-cup bosom, and beautiful face that corresponds to Japanese beauty standards, and every fragment of our Irelia price sex doll looks seductive.
Enjoy incomparable satisfaction as you embark on various angles as she has bendable joints and mildly slippery skin. For those who like to spend some bonding time with someone but do not want to spend a lot of money, fly her over and she will not disappoint you.
Have better sex today with the 157 cm B cup Japanese sex doll; it’s not just a sex tool but a pleasure tool.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 160cm A Cup |
| Net Weight | 38kg |
| Bust | 81cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 91cm |
| Shoulder | 39cm |
| Arm | 55cm |
| Hand | 16cm |
| Leg | 81cm |
| Foot | 20cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.