Description
About Her
If you prefer a tall and curvy figure or you prefer a busty figure type, you can get it exactly how you want it. Research has shown that most people who buy order realistic western sex dolls give detailed descriptions of how they want it to look, even to the tiniest details like the color of lips and hair. Sex doll companies now work in line with these details in order to give a more personalized effect. So, when your sex doll has the type of shape that you like, it makes you feel more attached to the doll. Hence, you don’t feel lonely.
Western sex doll anal can also help you while away time by exploring your sexual fantasies without limits or boundaries.
Dimensions
| Height | 173cm |
| Weight | 40kg |
| Breasts | 90cm |
| Under Bust | 65cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 104cm |
| Shoulder | 40.5cm |
| Thigh | 55cm |
| Foot | 22.5cm |
| Vagina | 19cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.