Description
About Her
Going for the affordable lifesize sex doll that suits your budget is wisdom. Eventually, you can get more luxury sex dolls to build your doll sex doll collection. The Shenzhen sex doll review is trustworthy for advice and suggestions regarding sex dolls. Sex doll from IG will need the glamour, makeup and flashy outfits.
Miss diamond doll sex doesn’t have to be all about penetration. You can make out with these erotic dolls and just have a quiet movie time together. The realistic sex doll in America is the same all over the world, customization is just the difference.
The sex doll bogo is an AI sex doll that responds with moaning sounds during sex. Technology has improved the ruri gokou sex doll into a moving sex doll that vibrates with the tempo set as you fuck the love doll. Getting a 5.9ftv sex doll will mean you are a tall person. To avoid errors, see the suggestions on the erotic dolls sex doll forum on size combination.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 166cm C Cup |
| Net Weight | 33kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 85cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 53cm |
| Hand | 15cm |
| Leg | 89cm |
| Foot | 21cm |
| Vaginal depth | 18cm |
| Anal depth | 17cm |
Doll Gallery





























































































Reviews
There are no reviews yet.