Description
About Her
Picture here as a new addition to the list of futa enthusiasts, an ultra-realistic futa sex toy. It has earned a reputation in the market for being one of the most versatile and flexible life-size futa sex dolls! Loving an eroge next to you is a lot of fun because almost everything you have assumed with this awesome sex doll is promptly possible. As its curves are smooth and silky, the skin is like a silk, so every time you touch the body, it feels as if you are in a completely spiritual rapture of an erotic worship.
Of course, were different from other brands – but what do we provide to the customer that is different from a simple futanari doll? Our professionals have had such measures for this great toy, which indeed resembles the real human body and, of course, copulates with it, adding a number of features that improves one’s sexual satisfaction to the next level. The feature of designing the product with genitalia, which can be easily pulled off, manages the vaginal and anal scenes in two modes while the swaying hips can be adjusted in the manner that would afford the maximum pleasure.
Come with us and travel to the kingdom of love through real-life futanari sex doll; it is paradise because such stories are not restricted or bounded by rules – you can be happy here.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 161cm |
| Bust Size | 28F |
| Full Bust | 83cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 89cm |
| Foot | 21cm |
| Oral Depth | 15cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 35kg |
Doll Gallery


























Reviews
There are no reviews yet.