Description
About Her
Hua is the perfect female silicone sex doll for people who like to fantasize about their favorite sexy fictional characters. This is because Hua is a silicone real doll with a nice, skin-tight sexy spider woman costume. With realistic and sexy real life silicone dolls like Hua, you will definitely enjoy every moment of playing out your fantasies with your favorite fictional vixens.
Furthermore, Hua’s looks can be switched up and customized to meet your exact preferences using a good doll makeup kit. 0nce done, you can enjoy the best human doll makeup that will make Hua look like an embodiment of your sexy female characters, ready for you to play out your wildest fantasies.
Moreover, Hua has sexy curves that have been made with great attention to detail and texture to ensure that they look and feel great to touch. Her skin is soft and smooth, just like her boobs and ass that were made to feel great as you caress suck, fondle, squeeze and feel.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 162cm |
| Breast | 94cm |
| Under Breast | 64cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 100cm |
| Arm length | 63cm |
| Shoulder width | 39cm |
| Leg Length | 81cm |
| Feet Size | 21cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 38kg |
Doll Gallery








Reviews
There are no reviews yet.