Description
About Her
Well guys, are you ready to have a perfect partner, a lifelike sex doll to have a new unforgettable experience? Expertly crafted each doll is made to be as life-like and personally appealing as possible, making you wonder if they are real.
Our Old Lady have given a new twist in your secret companion’s plaything box, for the man who is looking for a mature and experienced companion by his side. Not to mention, all the hip-hop lovers, our new sculpture is indeed something you have been thirsty for, featuring sparkling gold bling and intricate tattoos of the Rapper with Sex Doll.
However, if beauty needs no explanation, and you want something more chic, then our Angie is a special sex doll for you. These are premium silicone dolls, made from quality silicone material, making them long lasting and Org friendly.
Raise the bar of your fantasies today by acquiring one (or more) of these captivating friends!
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Under Breast | 60cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 95cm |
| Arm length | 68cm |
| Shoulder width | 30cm |
| Calf line | 34cm |
| Thigh line | 53cm |
| Leg Length | 82cm |
| Feet Size | 23cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 36kg |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.