Description
About Her
This is a great quality ebony half size sex doll of men. One that has the best features of a great quality realistic sex doll. Hence, ifd you are into sexy sex doll pics galleries. These women sex doll heads are just as pretty as your favorite human sex dolls.
Furthermore, when it comes to how to stole sex doll sit up. This 63 inch shemale sex doll has movable joints. This makes this anime boob fucking sex doll flexible,. Yet solid. Thus, you can store this real life real doll in a few different places.
Furthermore, if you are looking for sex doll manufacturers online. Then this tpe sex doll head amazon doll was made by one of the top japanese woman sex doll manufacturers in the world. Thus, making this non toxic sex doll a fully realistic sex doll. Hence, you can look forward to enjoying countless sexual encounters.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 175cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 81cm |
| Hip | 97cm |
| Arm | 51cm |
| Shoulder Width | 50cm |
| Leg Length | 92cm |
| Foot Length | 29cm |
| Penis Length | 18cm |
| Penis Diameter | 3cm |
| Anal Depth | 20cm |
| Net Weight | 60kg |
Doll Gallery




























Reviews
There are no reviews yet.