Description
About Her
The Real Life ABDL Famous 18-Inch Iraq Sex Doll is made for people who like more unique sexual experiences. The sexy doll will give you a very realistic experience that will make the real-life sex doll moment unforgettable. This sexy doll features remote control sex doll mom xxx compatibility and brings you the convenience of pleasure first-hand, and is made almost entirely off of the inspiration of the Lucy doll-dense scenarios. This life-like love doll meets all fantasies, and thanks to the 18-inch sex doll’s design, it meets all the needs of being portable and realistic with the cultural twist of the real Iraq sex doll features. The $50 sex doll is perfectly suited for buyers who have a budget they’re trying to be careful with. You will love the feeling of this love doll against your skin, that is for sure.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Body Size | 165cm |
| Net Weight | 33kg |
| Full Bust | 81cm |
| Under Bust | 62cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
| Foot Length | 21cm |
| Shoulder | 42cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
| Oral Depth(Soft Head) | 12cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.