Description
About Her
Pawg pillow android gal Gadot interactive sex doll
Those AliExpress sex dolls will always disappoint, but you know what won’t? This interactive sex doll is one of the most comfortable sex dolls that you could share your bed with. The TPE sex doll has skin so soft that she could be called a pillow sex doll. Yet no matter how comfortable she feels, it is nothing to explain her Gal Gadot sex doll appearance. The pawg sex doll has a nice round face, brown eyes, and red lips, but what we like most about her is her body, thick thighs, nice round breasts, and a perfectly full, soft ass.
The overwatch sex doll is perfect for men with an extra high sexual appetite or people who just want to introduce one more person into their sex lives. With some sex doll accessories, the interactive sex doll could pass as an Asuna sex doll, and with her ability to speak and moan, the android sex doll will fully immerse you in the sexual experience. The sex love doll will give you exactly what she promises and will even go further. If you’re adventurous, you can put up some love doll porn and recreate some of the positions in the kama sutra. Or in the videos. It’s all your pick.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 105cm |
| Arm Length | 65cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 42kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.