Description
About Her
Stacy is one of our top-quality best silicone sex dolls that guarantees the best experience for you. This is because this cheap full silicone sex doll has an impressive level of detail as well as sexy looks and a very realistic feel on all parts. Hence, the affordable price point is a very impressive value for money.
Furthermore, Stacy is a great brazzers sex doll that can be used in silicon doll porn for your pleasure. Also, with Stacy, you have no need to learn how to build a sex doll because you will be getting a great quality durable and affordable sex doll to handle your needs and desires.
Moreover, this tall sex doll has all the sexy curves and soft features to provide you with a thoroughly enjoyable experience. In addition to a sexy pair of tits that look and feel great to touch, she has a lovely bouncy ass that also feels great to touch.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 160cm |
| Breast | 98cm |
| Under Breast | 70cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 105cm |
| Arm length | 64cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Calf line | 37cm |
| Thigh line | 56cm |
| Leg Length | 74cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 46kg |
Doll Gallery
![]()
![]()








Reviews
There are no reviews yet.