Descriere
Despre ea
Prezentând tocmai plăcerea fanteziei – păpușa sexuală cum, lenjerie TPE și păpușă sexuală Kikyo. Această jucărie minunată de dragoste este realizată cu material TPR de înaltă calitate, asemănător pielii, care îi oferă o senzație reală a pielii. Această funcție de ejaculare pune în frunte momentele tale intime pe măsură ce decideți când și unde are loc, făcându-l cu totul special. Această frumusețe este inspirată de celebrul personaj Kikyo și silueta ei este sufocă, de la curbele caroseriei mașinii până la lenjeria pe care o poartă.
Asta înseamnă că ai toate fanteziile care sunt nelimitate și vor fi cel mai bun partener de dragoste pentru tine. Așa cum este pregătit de specialiști care folosesc instrumente sofisticate, oferă nivelul maxim de robustețe și este conceput pentru performanțe de lungă durată și satisfacție maximă.
Experimentați un nou grad de satisfacție cu sinergia noastră revoluționară - obțineți-o astăzi!
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 169 cm |
| Sânul | 80 cm |
| Sub sân | 67 cm |
| Talie | 57 cm |
| Şold | 90 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Latimea umerilor | 35 cm |
| Linia gambei | 30 cm |
| Linia coapsei | 48 cm |
| Lungimea piciorului | 89 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.