Descriere
Despre ea
Cel mai bine este să descărcați videoclipuri realiste cu păpuși sexuale dacă sunteți începător cu o păpușă sexuală personalizată scumpă. Fiind o voce de top în comunitatea sexuală a păpușilor transgender, ne aprovizionăm cu păpuși adevărate robot sex masculin și lesbiene și gay. O păpușă sexuală în comparație cu o femeie se va descurca mai bine, deoarece și femeile umane își vor dori orgasme, iar păpușile sexuale realiste nu.
Pentru păpușa sexuală Eileen de 158 cm, ea poate fi personalizată într-o păpușă sexuală rusă de Cupa Mondială pentru fanii fotbalului. Nu există absolut nicio fantezie care să nu poată fi îndeplinită prin achiziționarea unei păpuși sexuale personalizate scumpe. Indiferent dacă doriți să schimbați culorile perucilor sau mărimile sânilor, putem face personalizarea.
Obținerea unei slujbe la picioare de la picioarele cu vibrator păpușă sexuală te va duce la punctul culminant. Chiar daca iti ia mult timp pentru a ejacula, picioarele cu vibrator papusa sexuala o vor aduce mai repede. Gama de păpuși sexuale Hindi vine cu lenjerie, Saris obișnuită de obicei cu femeile hinduse.
Dimensiuni
| Înălţime | 153 cm |
| Greutate | 36,6 kg |
| Sânii | 89 cm |
| Sub bust | 68 cm |
| Talie | 71,5 cm |
| Şold | 102 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Coapsă | 58 cm |
| Picior | 22 cm |
| vagin | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.