Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 166 cm |
| Linia sânilor | 79 cm |
| Linia taliei | 54 cm |
| Linia șoldului | 82 cm |
| Lățimea umărului | 33 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Lungimea brațului | 59 cm |
| Linia coapsei | 45 cm |
| Linia vițelului | 29 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Greutate netă | 32 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.