Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Capul pieptului | 85 cm |
| Piept inferior | 61 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 92 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Braţ | 68 cm |
| Picior | 90 cm |
| Picior | 22 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 15 cm |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.