Descriere
Despre ea
Cea mai nouă păpușă sexuală din oraș este păpușa soție olandeză. Aceste păpuși au un corp de zeiță, o privire inocentă și o față dulce. Nu trebuie să facă mare lucru înainte de a te putea pune în starea de spirit. Arată deja atrăgătoare sexual și arată perfect și în diferite ținute.
Aceasta cea mai noua papusa sexuala este o papusa sexuala cu sani mici. Îți este ușor să-i apuci sânul în timp ce o împingi din spate sau poți pur și simplu să-l mângâi și să te joci cu sânul ei în timp ce te întinzi pe pat.
Aceste păpuși sunt ieftine. Ai crede că îți cumperi o păpușă gratuită. Și nu trebuie să vă faceți griji unde să o depozitați. Sânii ei mici și alte caracteristici vă permit să o păstrați cu ușurință departe de ochii publicului. O poți ține într-un dulap, un dulap, sub pat sau o poți lăsa întinsă pe patul tău sexy.
Păpușa sexuală cu sâni mici este o păpușă sexuală de înaltă calitate și este, de asemenea, o păpușă de dragoste personalizată. O puteți personaliza pentru a se potrivi preferințelor dvs. și puteți modifica oricare dintre caracteristicile ei. Când aveți îndoieli, obțineți păpușa sexuală cu sâni mici de înaltă calitate.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Linia sânilor | 67 cm |
| Linia taliei | 54 cm |
| Linia șoldului | 94 cm |
| Lățimea umărului | 29 cm |
| Lungimea brațului | 67 cm |
| Lungimea piciorului | 103 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Linia coapsei | 48 cm |
| Linia vițelului | 32 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor















Recenzii
Nu există recenzii încă.