Descriere
Despre ea
Isabel este o păpușă sexy din silicon, la fel ca celelalte păpuși sexy din silicon din colecția noastră. Colecția noastră este plină de păpuși de dragoste din silicon solid precum Isabel. De asemenea, la fel ca majoritatea păpușilor de dragoste din silicon de înaltă calitate, Isabel are un nivel ridicat de realism pus în fabricarea ei, cu un interes puternic pentru detalii, textură și toate celelalte aspecte ale satisfacției tale.
În plus, spre deosebire de majoritatea păpușilor din silicon, Misa are părți foarte realiste, până la ultimul detaliu. Prin urmare, atingerea, mângâierea, mângâierea și strângerea tuturor curbelor ei moi și punctelor de focalizare de pe corpul ei se va simți cu siguranță grozav. Datorită sânilor ei moi și texturați realist, mâinile tale se vor distra mereu mângâindu-i, strângând și mângâindu-le.
De asemenea, asemănător celor mai bune păpuși din silicon, recenzia reală a păpușii a lui Isabel arată că are caracteristicile potrivite pentru a vă asigura satisfacția.
Prin urmare, această păpușă de dragoste minionă este compatibilă cu o gamă largă de costume, ceea ce o face un mare personaj anime de păpușă de dragoste pentru tine.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 153 cm |
| Sânul | 78 cm |
| Sub sân | 56 cm |
| Talie | 51 cm |
| Şold | 96 cm |
| Lungimea brațului | 65 cm |
| Latimea umerilor | 34 cm |
| Linia coapsei | 55 cm |
| Lungimea piciorului | 93 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 31 kg |
Galeria Păpușilor













Recenzii
Nu există recenzii încă.