Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | Cupa C de 160 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Bust | 83 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 92 cm |
| Umăr | 36 cm |
| Braţ | 50 cm |
| Mână | 15 cm |
| Picior | 85 cm |
| Picior | 21 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.