Descriere
Despre ea
Unii dintre noi le plac drăguțe și tinere, lucruri mici pe care le poți alege cu o mână și duș cu toată dragostea și atenția din lume, dar apoi ne dorim să ne satisfacă și nevoile - micuții noștri dragi.
Hanna spune că ea este cea. Această păpușă de dragoste pentru adulți este într-adevăr definiția minionului. Această păpușă sexuală realistă este atât de mică încât vrei să o ridici și să te asiguri că nu îi vine niciun rău, dar este la fel de realistă încât abia aștepți să-ți aluneci penisul în ea. Și distracția, nu o deranjează; ea ar lua-o.
Această păpușă sexuală japoneză este, de asemenea, o păpușă bună și, atunci când o faci, nu-ți vei mai aminti natura ei minună, cu felul în care păsărica caldă a acestei păpuși de dragoste te va face să te simți și dulceața sânilor ei moderati.
păpușile sexuale mari nu devin mai bune decât asta; ar prefera să nu fie la fel de bune ca această păpușă sexuală din viața reală. Această păpușă sexuală din silicon cu statura ei mică poate trece și ca o păpușă însoțitoare, știi, ca o femeie drăguță de la care nu te aștepți la un răspuns, dar ai ușurare și senzația de a fi iubită vorbind cu ei. Aceasta papusa ta sexy te va asculta fara nici macar o judecata.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 83 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 97 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.