Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Capul pieptului | 88 cm |
| Piept inferior | 64 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 87 cm |
| Umăr | 37 cm |
| Lungimea piciorului | 94 cm |
| Coapsă | 49 cm |
| Lungimea brațului | 65 cm |
| Unic | 21 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 10 cm |
| Adâncimea anală | 15 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.