Descriere
Despre ea
Aceasta este o păpușă sexuală unică, făcută pentru a se conforma celor mai înalte niveluri de calitate. Aceasta înseamnă că această superbă păpușă reală în mărime naturală de la un furnizor de păpuși sexuale în mărime naturală este păpușa perfectă pentru fanteziile tale.
Prin urmare, dacă sunteți în căutarea unei păpuși cu penis sex adult. Atunci nu trebuie să vă întrebați cine este păpușa sexuală Ryan Davis. Acest lucru se datorează faptului că acest Fleshlight la fel ca păpușa sexuală, cu cele mai bune caracteristici premium.
Moorever, a face sex lesbian cu o păpușă reală, o păpușă porno promite să se simtă cât mai aproape de lucrul real. Datorită pielii bine texturate, suplă, moale și netedă. Pe lângă texturi de cupoane sexuale pentru păpuși reale, care pot fi simțite în fiecare curbă cărnoasă. Cumpărarea păpușilor robot sexuale adevărate îți activează comanda, iar în câteva zile poți să-ți iei rămas bun și tu de la frustrarea sexuală. Aceasta înseamnă că puii fac o adevărată păpușă sexuală pentru a satisface fanteziile tale sexuale unice.
Dimensiuni
| Greutate netă | 28,6 lbs / 13 kg |
| Greutate brută | 36,42 lbs / 16,52 kg |
| Lungimea vaginală | 6,69 inchi / 17 cm |
| Lungimea anusului | 6,29 inchi / 16 cm |
| Bust de sus | 29,92 inchi / 76 cm |
| Sub bust | 21,26 inchi / 54 cm |
| Circumferința șoldului | 27,56 inchi / 70 cm |
| Circumferința taliei | 19,68 inchi / 50 cm |
| Circumferința piciorului | 15,75 inchi / 40 cm |
| Lungimea piciorului | 7,09 inchi / 18 cm |
| Înălțimea ședinței | 17,72 inchi / 45 cm |
| Lățimea șoldului | 16,54 inchi / 42 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.