Descriere
Despre ea
Aceasta este o păpușă porno jmac și sex doll care prezintă toate cele mai bune aspecte de care aveți nevoie într-o păpușă reală din viața reală. De la aspectul bine detaliat până la cea mai bună senzație de sex cu păpuși hdsex18. Aceasta este cea mai nouă păpușă sexuală realistă care a fost făcută pentru a imita îndeaproape o persoană reală.
Prin urmare, fiecare centimetru din acest corp absolut de păpuși sexuale se simte exact ca pielea unui adevărat om viu. Acest lucru, în plus față de aspectul viu realist megan dolofan păpușă sexuală porno păpușă. A căror combinație echivalează cu o experiență sexuală complet captivantă.
În plus, în momentul în care montezi păpușa sexuală. Puteți simți cele mai stimulatoare găuri în jurul penisului. Datorită unui design strâns, cu nervuri și cu textura de carne. Fiecare moment al fetiței cu păpușile sexuale promite să fie intens stimulant.
Prin urmare, păpușa ta sexuală toutre games oferă o experiență surpriză complet captivantă. Unul care vă asigură că nu doriți să încetați niciodată să vă faceți cu o păpușă sexuală.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 154 cm |
| Bust | 85 cm |
| Sub bust | 68 cm |
| Talie | 70 cm |
| Şold | 98 cm |
| Umăr | 36 cm |
| Braţ | 61 cm |
| Picior | 94 cm |
| Picioarele | 20 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 14 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.