Descriere
Despre ea
Ați văzut acele păpuși sexuale feminine care arată ca oameni?
Cu păr lung și luxos și cele mai frumoase fețe și trupuri? Faceți cunoștință cu Cherry.
Este o păpușă cu penis și știe cum să-ți facă pe plac. Dacă te-ai întrebat dacă să faci sau nu o păpușă de dragoste realistă sau pur și simplu să obții o păpușă de dragoste cu trunchi, lasă-ne să rezolvăm acea dilemă pentru tine - ia-ți Cherry!
Recenziile păpușilor de dragoste spun că dintre toate păpușile de pluș, aceasta este una dintre cele mai bune. Cu părul argintiu și cu buze roșii și puternice, această păpușă de dragoste bustoasă este una dintre cele mai bune păpuși de dragoste vii și crude vreodată.
Puteți găsi multe păpuși vii, dar sunt șanse să fie folosite sau imperfecte. Dar nu este cazul cu Cherry. Proaspăt venită din fabrică, această păpușă de dragoste bustoasă are sânii perfecti în formă de lacrimă, cu sfarcurile roz vii care îi trec prin toate hainele. Talia ei mică este perfectă pentru a se ține, iar fusta ei mică este ușor de ridicat pentru acces.
Primești trei păpuși într-una cu această păpușă. Puteți face cumpărături din hainele pentru păpuși pentru adulți „mult de iubit” și puteți consulta site-ul nostru de unde să cumpărați păr de păpușă.
Își învârte părul în așteptarea ta. Grăbiţi-vă!
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust | 80 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 83 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Braţ | 50 cm |
| Picior | 83 cm |
| Picior | 19 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.