Descriere
Despre ea
Merry este cea mai bună păpușă sexuală din silicon. Ea este păpușa sexuală pentru bărbații care iubesc femeile bustițe.
Păpușa sexuală cu părul roșu are sâni giganți de tip K-cup.
Păpușa sexuală cu bust este atât de înzestrată, încât sânii ei ar putea servi drept perne. Si datorita faptului ca este facuta din silicon si nu este o papusa sexuala TPE, senzatia de a masa acesti sani este de alta lume.
Dacă ești un fan al sânilor mari și al modificărilor sânilor, sânii masivi ai acestei păpuși de dragoste în mărime naturală sunt perfecti pentru toate scopurile. Se trage cu sânii, se suge, se masează? Pentru preludiu și nu numai, sânii mari sunt o plăcere.
În afară de sânii ei mari, păpușa sexuală cu sâni uriași are un abdomen plat și un corp atletic care vorbesc despre ea antrenament. Imaginează-ți-o într-un sutien sport și pantaloni scurți.
Păpușa sexuală mică are un schelet de oțel cu o gamă completă de mișcare, așa că este ușor să încerci ipostaze și unghiuri ale păpușii sexuale. Orice ai, ea este gata să se potrivească cu efort egal, sirena.
Dacă păpușile sexuale cu sânii mari sunt mai multe viteze, Merry este perfect pentru tine. Corpul ei tonifiat și bustul excelent sunt perfecte pentru majoritatea iubitorilor de sâni.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 150 cm |
| Sânul | 68 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 78 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Lungimea piciorului | 89 cm |
| Lungimea brațului | 58 cm |
| Lungimea piciorului | 19 cm |
| Greutate netă | 25 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.