Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Linia sânilor | 88 cm |
| Linia taliei | 55 cm |
| Linia șoldului | 86 cm |
| Lățimea umărului | 37 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Lungimea brațului | 58 cm |
| Linia coapsei | 44 cm |
| Linia vițelului | 29 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor





















Recenzii
Nu există recenzii încă.