Descriere
Despre ea
Lupta cu fanteziile cu păpuși sexuale pentru femei adulte nu este posibilă atunci când arunci o privire lungă la una dintre aceste păpuși de dragoste adevărate răcoritoare de 164 cm. Aceste păpuși adulte cu sâni mari nu sunt comparabile cu altele. Chiar și ca cea mai adultă păpușă sexuală, această păpușă de tip anime este pentru bărbați reali speciali, cu o imaginație grozavă și jucăușă.
Păpușile sexuale pentru femei adulte îți aduc fanteziile la viață, împreună cu o senzație foarte reală. Păpușile sexuale cu aspect uman pot oferi cea mai mare plăcere, având în vedere lungimile mari de poziții în care pot fi aranjate. Silueta acestei păpuși este foarte atractivă, cu o talie drăguță de adult și o păsărică caldă și confortabilă, care nu dezamăgește niciodată niciun tip de pula. .
O brunetă frumoasă ca ea se va potrivi în orice clipuri de sex cu fete anime pe care ți-ar plăcea să le faci, cu look-uri care nu se estompează niciodată și o păsărică care nu se lasă niciodată. Te va face să-ți petreci tot timpul cu ea, deoarece are cel mai prietenos aspect și corp fermecător. Nicio păpușă nu te poate face la fel de fericit ca această mică frumusețe. O ședință în pat te va convinge că ea este chiar mai valoroasă decât poate descrie orice cuvânt.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 164 cm |
| Sânul | 85 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 97 cm |
| Greutate netă | 43 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |
Galeria Păpușilor
![]()
Recenzii
Nu există recenzii încă.