Description
About Her
Fighting fantasies with adult female sex dolls is not possible when you take a long look at one of these refreshing 164cm real love dolls. These adult fuck dolls with large boobs are not comparable to any others. Even as the adultest sex doll, this anime-type doll is for special real men with a great and playful imagination.
Adult female sex dolls bring your fantasies to life along with a very real feel. Human-looking sex dolls can give the most amount of pleasure considering the great lengths of positions they can be arranged in. The figure of this doll is very attractive with a nice adult waist and a warm, accommodating pussy that never disappoints any type of dick.
A beautiful brunette like her is bound to fit into any anime girl sex videos you might like to make, with looks that never fade and a pussy that never quits. She’ll have you spending all your time with her as she has the most friendly look and charming body. No doll can make you as happy as this little beauty will. One session in bed will convince you that she is even more valuable than any words can describe.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 164cm |
| Breast | 85cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 97cm |
| Net Weight | 43KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery



















Reviews
There are no reviews yet.