Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | Cupa D de 158 cm |
| Greutate netă | 31 kg |
| Bust plin | 86 cm |
| Sub bust | 68 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 86 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 38 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.