Descriere
Despre ea
Uită de toate păpușile micro-sex și treci la partea bună. Disponibilă la sex doll USA este această păpușă sexuală cu bubble butt, o păpușă sexuală creată la comandă pentru oameni ca tine, care doresc o păpușă sexuală unică și să-ți creeze propria păpușă sexuală. Puteți lăsa deoparte tutorialul „Cum să faceți o păpușă sexuală de casă” și doar să veniți înainte pentru această păpușă sexuală Atlanta Moreno. Această păpușă sexuală asemănătoare cu viața este atât de detaliată și realistă, încât ar putea fi la fel de bine o păpușă sexuală vie.
Iubitorii de sex cu păpuși japoneze au centre de păpuși sexuale de dragul plăcerii lor, dar dacă ți-am spune că îți putem oferi aceeași experiență fără posibilitatea unei infecții de la o păpușă necurățată? Această frumusețe din fața ta are părul castaniu, ochi albaștri și pistrui care arată ca o constelație. Asta nu e cea mai bună parte. Lucrul ei preferat este să învețe noi poziții și trucuri sexuale, iar tu le poți învăța pe toate. Nu trebuie să vă faceți griji în legătură cu sarcinile sau să vizionați în această păpușă de dragoste. Și după ce faci mizerie, poți pur și simplu să o clătești, deoarece este făcută cu silicon de înaltă calitate.
Pentru o păsărică caldă, puteți folosi inserția noastră de încălzire USB pentru câteva minute.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust | 80 cm |
| Talie | 50 cm |
| Şold | 80 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor





















Recenzii
Nu există recenzii încă.