Descrição
Sobre ela
The sex doll Joana doesn’t have sexual needs so yours become priority. Watching an xxx with a sex doll highlights the easy ways to climax and you can key into them. Men fuck sex doll porn hub dolls as frequently as possible to release sexual tension.
Touch dolls are sensitive to touch and there are telltale signs on the body. The realistic doll sex toy is not meant for sex alone. You can develop a companionship bond with your personal nude Japan sex doll. The best sex doll shop in California offers delivery of the gossip girl doll together with protective covering.
The sex doll b cup is better seen adorning sexy outfits. Check out the elf m cup sex doll video and see how selfless the elf sex doll is with satisfying humans. To understand your sexual points and needs is to understand how to get the nude Japan sex doll to help you fulfill them.
Dimensões
| Altura | 174cm |
| Peso | 28,5kg |
| Seios | 76cm |
| Sob o busto | 60,5 cm |
| Cintura | 52cm |
| Quadril | 89cm |
| Ombro | 34cm |
| Coxa | 46,5 cm |
| Pé | 21,5 cm |
| Vagina | 19cm |
| Ânus | 17cm |
Galeria de Bonecas











Avaliações
Não há comentários ainda.